Brushworks Massaging Shampoo Brush

Lekë 800.00
Title:  
Furça masazhuese të Brushworks, aksesori më i mirë në rutinën tuaj të kujdesit për flokët.

-

Prezantimi i Brushworks Massaging Shampoo Brush, aksesori më i mirë në rutinën tuaj të kujdesit për flokët. 

Me dizajnin e saj të krijuar me kujdes, kjo furçë ofron një masazh gjallërues të kokës, ndërsa pastron në mënyrë efektive flokët tuaj. Qimet e buta dhe fleksibël silikoni punojnë për të stimuluar qarkullimin e gjakut dhe për të eksfoluar skalpin e kokës. Kjo nxit rritjen e shëndetshme të flokëve si dhe siguron një pastrim të thellë dhe të plotë. Largon pa mundim papastërtitë, vajin dhe grumbullimin e papastërtive duke i lënë flokët tuaj të ndjehen të rigjallëruar dhe rinovuar. 

Veprimi masazhues jo vetëm që pastron skalpin tuaj, por gjithashtu ndihmon në shpërndarjen e vajrave natyralë, duke rezultuar në flokë më të shëndetshëm. Pavarësisht nëse keni flokë të gjatë, të shkurtër, kaçurrelë apo të drejtë, furça masazhuese Brushworks është e përshtatshme për të gjitha llojet dhe teksturat e flokëve. Thuaj lamtumirë pastrimit të ashpër dhe përshëndetje për një përvojë të butë dhe efektive pastrimi.

Shiko edhe