Olivos Bitim Hair Soap * 125 G

Olivos Bitim Hair Soap * 125 G

Lekë 420.00
Title:  
Sapun për flokët.

125 g

Olivos Bitim Hair Soap parandalon rënien e flokëve kur përdoret si shampo. 

  • Sapuni Olivos Bıttım ushqen flokët tuaj dhe i bën të butë. 
  • Parandalon rënien e flokëve dhe zbokthin.
  • I jep volum dhe shkëlqim flokëve, duke ofruar kujdesin më të mirë për flokët.


Bıttım është përdorur si sapuni më efikas kundër rënies së flokëve gjatë gjithë historisë. Përftuar nga përzierja speciale e Vajit të ullirit 100% ekstra të virgjër dhe Barit Bıttım (hackberry, pistacia terebinthus) nga pjesa juglindore e Turqisë.

Masazhoni flokët e lagur tërësisht pasi të keni aplikuar sapunin.

Shhpëlajini me ujë të ngrohtë.

Shiko edhe