Alta Natura Mouthwash * 500 ML

Alta Natura Mouthwash * 500 ML

Lekë 1,000.00
Title:  
Shplarës për kavitetin oral.

500 ml

Alta Natura Mouthwash është një produkt i dobishëm për higjienën dhe mbrojtjen e gojës, mishit të dhëmbëve dhe dhëmbëve.

Formula e saj e bazuar në vajrat esenciale të Nenexhikut, Koprës dhe Sherebelës është e dobishme për freskimin, dezinfektimin dhe mbrojtjen e zgavrës se gojë. 

Përdoret rregullisht, promovon mbrojtjen dhe heqjen adekuate të pllakës dentare.

  • Rekomandohet ta përdorni atë në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të dhëmbëve, duke shpëlarë gojën për përafërsisht 30 sekonda.