Alta Natura Respiro Fresco * 20 ML

Alta Natura Respiro Fresco * 20 ML

Lekë 650.00
Title:  
Spray për frymëmarrje të freskët.

20 ml

Alta Natura Respiro Fresco për frymëmarrje të freskët. 

  • Vajrat esenciale të Pemës së çajit dhe Mentes nxisin funksionalitetin e traktit të sipërm respirator, ato të Kanellës, koprës dhe limonit ndihmojnë funksionin e tretjes. 
  • Vaji esencial i Eukaliptit ka një efekt të këndshëm balsamik dhe një veprim zbutës dhe qetësues në mukozën orofaringeale. 
  • Me ekstrakt glicerinë të Opuntia, glukonat zinku dhe hialuronat natriumi.

Përdorimi i rekomanduar:

  • 1 deri në 3 spërkatje 1 deri në 3 herë në ditë, sipas nevojës. 
  • Tundeni mirë para përdorimit.

Shiko edhe