Apivita Express Beauty Black Tissue Face Mask Carob * 20 ML

Apivita Express Beauty Black Tissue Face Mask Carob * 20 ML

Lekë 700.00
Title:  
Maskë detoksifikuse për fytyrën e mbushur me qymyr aktiv dhe karob.

20 ml

Apivita Express Beauty Black Tissue Face Mask Carob është një maskë detoksifikuse për fytyrën për llojet e lëkurës së kombinuar dhe të yndyrshme. 

  • E bërë me Qymyr Aktiv dhe e mbushur me një Serum të Karobit, kjo maskë ngjitet në fytyrë si një lëkurë e dytë për të dhënë një ndjenjë unike rigjallërimi.
  • Thith sebumin e tepërt dhe papastërtitë e grumbulluara, duke minimizuar pamjen e poreve të zmadhuara.


  • Të aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë. 
  • Rregullojeni maskën në konturet e fytyrës dhe më pas lëreni për 10 minuta. 
  • Në fund, hiqeni maskën dhe masazhoni çdo tepricë në lëkurë.

Shiko edhe