Apivita Express Beauty Ginkgo Biloba Eye Mask 6*2 * 2ML

Apivita Express Beauty Ginkgo Biloba Eye Mask 6*2 * 2ML

Lekë 500.00
Title:  
Maskë e cila zbut dhe trajton shenjat e lodhjes në zonën rreth syve.

2 ml

Apivita Express Beauty Ginkgo Biloba Eye Mask, maska e syve me Gingko Biloba, pema më e vjetër në botë, e njohur edhe si “bima e kujtesës”.

  • Zbut dhe trajton shenjat e lodhjes në zonën rreth syve.
  • Gingko biloba redukton rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes.
  • Kastraveci dhe acidi hialuronik hidratojnë dhe rinovojnë zonën e ndjeshme rreth syve.
  • Kamomili, bisabololi dhe pantenoli qetësojnë sytë e lodhur.
  • Propolisi ka një efekt të butë antiseptik
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.


  • Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. 
  • Përdoreni 2-3 herë në javë. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.


Shiko edhe