Apivita Express Beauty Grape Line Smoothing Eye Mask *2 ML

Apivita Express Beauty Grape Line Smoothing Eye Mask *2 ML

Lekë 500.00
Title:  
Maskë për sytë me rrush, zbut shenjat e plakjes dhe lodhjes rreth syve.

2 ml

Apivita Express Beauty Grape Line Smoothing Eye Mask është një maskë për sytë me Rrush, e cila zbut shenjat e plakjes dhe lodhjes rreth syve.

  • Zbut linjat e imëta dhe rrudhat rreth syve falë rrushit dhe lupinës.
  • Ushqen dhe rinovon zonën rreth syve me dyll blete, vaj ulliri, gjalpë shea dhe vaj orizi.
  • Zbut rrathët e zinj dhe ënjtjet, me escin dhe ruskogjeninë.
  • Propolisi ka një veprim të butë antiseptik.
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

  • Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër në zonën rreth syve. Lëreni maskën gjatë natës. 
  • Përdoreni 2-3 herë në javë, ose sa herë që nevojitet.

Shiko edhe