Apivita Express Beauty Honey Moisturizing & Nourishing Face Mask * 8 ML

Apivita Express Beauty Honey Moisturizing & Nourishing Face Mask * 8 ML

Lekë 500.00
Title:  
Maskë për fytyrën me mjaltë. 

8 ml

Apivita Express Beauty Honey Moisturizing & Nourishing Face Mask , maskë për fytyrën me Mjaltë. Energjizon lëkurën, duke përmirësuar strukturën dhe elasticitetin.

  • Mjalti grek i trumzës hidraton dhe ushqen thellë.
  • Vaji jojoba, avokado, gjalpi shea dhe vitamina E, zbusin dhe rizgjojnë lëkurën.
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

  • Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. 
  • Përdoreni 1-2 herë në javë. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.


Shiko edhe