Apivita Express Beauty Hyaluronic Acid Moisturizing Hair Mask

Apivita Express Beauty Hyaluronic Acid Moisturizing Hair Mask

Lekë 315.00 Lekë 350.00
Title:  
Maskë hidratuese për flokët.

20 ml

Apivita Express Beauty Hyaluronic Acid Moisturizing Hair Mask është një maskë hidratuese për flokët.

  • Ofron hidratim intensiv falë Acidit Hialuronik, Aloes, Mjaltit të Trumzës dhe Proteinave të Tërshërës, të cilat rivendosin butësinë brenda fibrës së flokëve.
  • I rimbush flokët me lipide esenciale dhe i lë jashtëzakonisht të buta falë Vajrave organike Jojoba dhe Ullirit.
  • Ndihmon në riparimin e flokëve dhe parandalon thyerjen dhe çarjen e majave me vitamina dhe kompleksin APISHIELD HS.
  • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe i lë flokët plot vitalitet me ekstrakte Rozmarine, Sherebele dhe Propolis.
  • Aplikojeni pas larjes me shampo për 3-5 minuta dhe shpëlajeni mirë. 
  • Për një trajtim më intensiv, aplikojeni në flokë të tharë nga peshqiri, mbështilleni me një peshqir të ngrohtë dhe lëreni për 15 minuta. 
  • Shmangni kontaktin me sytë.
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.Shiko edhe