Apivita Express Beauty Mastic Tissue Face Mask Mastic Firming & Lifting Effect * 15 ML

Apivita Express Beauty Mastic Tissue Face Mask Mastic Firming & Lifting Effect * 15 ML

Lekë 700.00
Title:  
Maskë për fytyrën me efekt lifting.

15 ml

Apivita Express Beauty Mastic Tissue Face Mask Mastic Firming & Lifting Effect, një maskë e bërë nga bioceluloza, e njomur në një serum super aktiv të pasuruar me mastikë, një përbërës legjendar vendas i Mesdheut që përmirëson tretjen dhe shëndetin oral, ndërkohë që rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës. 100% e biodegradueshme.

  • Rrit elasticitetin e lëkurës duke forcuar dhe duke i dhënë një efekt lifting lëkurës, me mastikë.
  • Qetëson, zbut dhe riparon lëkurën, me proteinat e grurit.
  • Ofron një pamje më të shëndoshë, rinore, me ekstrakt cikore.

  • Vendoseni maskën në fytyrë dhe rregullojeni që të përshtatet me konturet e fytyrës dhe lëreni 10 minuta. 
  • Hiqeni maskën dhe masazhoni butësisht.

Shiko edhe