Apivita Express Beauty Orange Shine & Revitalizing Hair Mask Express Beauty * 20 ML

Apivita Express Beauty Orange Shine & Revitalizing Hair Mask Express Beauty * 20 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Maskë për shkëlqim dhe rigjallërim të flokëve.

20 ml

Apivita Express Beauty Orange Shine & Revitalizing Hair Mask Express Beauty, maskë për shkëlqim dhe rigjallërim të flokëve Express Beauty, ideale për të gjitha llojet e flokëve.

  • Ofron një trajtim intensiv që i rikthen flokëve shkëlqim dhe gjallëri natyrale falë vajrave esencialë të portokallit, limonit dhe grejpfrutit rigjallëzues dhe 5 vitaminave.
  • Ushqen flokët thellë duke ofruar butësi të jashtëzakonshme falë mjaltit të trumzës, vajit organik të ullirit, aminoacideve dhe aloes.
  • Ndihmon në riparimin e dëmtimit të flokëve dhe ofron mbrojtje shtesë për majat e thata falë vajit të farës Plukenetia Volubilis dhe kompleksit APISHIELD HS.
  • Parandalon ndarjen e majave duke mbrojtur nga agresorët e jashtëm (ndotja e ajrit dhe stilimi) falë ekstraktit antioksidant të çajit të malit dhe kompleksit APISHIELD HS.
  • I jep flokëve shkëlqim dhe rrit elasticitetin e tyre.

  • Të aplikohet pas larjes me shampo për 3-5 minuta dhe shpëlajeni mirë. 
  • Për një trajtim më intensiv, aplikojeni në flokë të tharë me peshqir, mbështilleni me një peshqir të ngrohtë dhe lëreni për 15 minuta.

Shiko edhe