Apivita Express Beauty Royal Jelly Firming & Revitalizing Face Mask * 8 ML

Apivita Express Beauty Royal Jelly Firming & Revitalizing Face Mask * 8 ML

Lekë 450.00 Lekë 500.00
Title:  
Maskë për fytyrën me pelte mbretërore që gjallëron të gjithë lëkurën.

8 ml

Apivita Express Beauty Royal Jelly Firming & Revitalizing Face Mask, maskë me Pelte Mbretërore, “Eliksiri i Jetës” që gjallëron të gjithë trupin, është shumë i dobishëm për lëkurën.

  • Ekstrakti Ziziphus ka një efekt natyral lifting.
  • Mjalti grek i trumzës, vaji i ullirit, gjalpi shea, acidi hialuronik dhe proteinat e grurit zbusin dhe rinovojnë lëkurën.
  • Vaji esencial i Nerolit forcon lëkurën.
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.


  • Aplikoni një shtresë në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. 
  • Lëreni të veprojë për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një copë pambuku të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë me ujë. 
  • Përdoreni 1-2 herë në javë. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shiko edhe