Apivita Gentle Intimate Cleansing Gel * 300 ML

Apivita Gentle Intimate Cleansing Gel * 300 ML

Lekë 1,700.00
Title:  
Larës intim i butë.

300 ml

Apivita Gentle Intimate Cleansing Gel, larës intim i butë. Pastron butësisht dhe redukton kruajtjen dhe acarimin, duke rivendosur ekuilibrin natyror.

  • Propolisi, Vaji organik i Tea tree, Oligosakaridet natyrale dhe Lipoaminoacidet natyrale  parandalojnë dhe bllokojnë rritjen dhe mirëmbajtjen e mikroorganizmave patogjenë.
  • Aloe bioaktive dhe panthenol me ekstrakt organik të kamomilit të infuzuar në ujë lehtësojnë irritimin.
  • Acidi laktik, oligosakaridet natyrale dhe lipoaminoacidet natyrale ndihmojnë në mbrojtjen e florës natyrale të zonës intime, duke respektuar ekuilibrin e pH.
  • Sjell freski dhe rehati, ideale për përdorim parandalues ​​në verë, kur mikroorganizmat lulëzojnë.  • Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur. 
  • Masazhoni butësisht më pas shpëlajeni tërësisht. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.


Shiko edhe