Apivita Lip Care Bee Princess * 4.4 GR

Apivita Lip Care Bee Princess * 4.4 GR

Lekë 750.00
Title:  
Zbutës për buzë të hidratuara dhe të buta.

4.4 gr

Apivita Lip Care Bee Princess, ideal për buzë të hidratuara dhe të buta.

  • Hidraton dhe qetëson buzët delikate falë kajsisë, mjaltit dhe bisabololit.
  • Mbron dhe zbut buzët falë vajit të ullirit, dyllit të bletës, gjalpit të kakaos, gjalpit shea dhe estereve të jojobës.
  • Ka një efekt antioksidant me vitaminë E.
  • Me shije frutash pjeshke.

  • Të aplikohet një sasi e konsiderueshme në buzë sa herë është e nevojshme.

Shiko edhe