Avene Antirougeurs Jour SPF 30 * 40ML

Avene Antirougeurs Jour SPF 30 * 40ML

Lekë 2,900.00
Title:  
Krem hidratues me efekt mbrojtës nga dielli për lëkurat e ndjeshme.

40 ml

Avène Antirougeurs Day Soothing Cream SPF 30 është një produkt i kujdesit që qetëson, zvogëlon dhe parandalon skuqjen e lëkurës së të ndjeshme të thata në shumë të thata, të prirura për skuqje difuze ose të lokalizuara, dhe ndjesi të shqetësimit.

  • Kombinimi unik i TRP-REGULIN dhe Ujit Termal Avène lehtëson shpejt ndjesitë e shqetësimit dhe nxehtësisë dhe qetëson lëkurën për një kohë të gjatë. 
  • Sulfati i Dekstranit me veti dekongjestive zvogëlon skuqjen.
  • Ky produkt e lë lëkurën të butë dhe të hidratuar.
  • Është një bazë e shkëlqyer make up-i. 
  • Zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. 
  • Jo-komedogjen.


Të aplikohet në mëngjes në të gjithë fytyrën dhe qafën. 

Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe