Avene Cold Cream Baume Levres Nutrition Intense * 10 ML

Avene Cold Cream Baume Levres Nutrition Intense * 10 ML

Lekë 1,250.00
Title:  
Hidratues dhe ushqyes për buzët.

10 ml

Avene Cold Cream Baume Levres Nutrition Intense është një zbutës për buzët që ushqyen dhe mbron buzët tuaja.

  •  Përmban Uji Termal i burimeve Avène, qetësues, zbutës, i jep lëkurës tuaj një ndjenjë të menjëhershme rehati.


  • Të aplikohet sipas nevojës.

Shiko edhe