Avène Cold Cream Lip Balm * 4 GR

Avène Cold Cream Lip Balm * 4 GR

Lekë 1,100.00
Title:  
Balsami për buzët, i cili riparon dhe hidraton thellësisht buzët e thata dhe të plasaritura.

4 gr

Avène Cold Cream Lip Balm riparon dhe hidraton thellësisht buzët e thata dhe të plasaritura.

  • I përshtatshëm për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit, ky balsam buzësh mbron lëkurën nga agresionet e jashtme falë veshjes mbrojtëse të formuar në buzë nga Acidi Linoleik dhe Vitaminave Ushqyese, Antioksidantë E & F.
  • Tekstura kremoze, zbutu lëkuren dhe e rigjeneron atë.


  • Të aplikohet në buzë sipas nevojës.

Shiko edhe