Avene Creme Teintee Spf 50+ * 50 ML

Avene Creme Teintee Spf 50+ * 50 ML

Lekë 2,900.00
Title:  
Krem me ngjyrë për lëkura të ndjeshme dhe me faktor shumë të lartë mbrojtës.

50 ml

Avene SPF 50+ Tinted Cream ka si përbërës aktivë ekskluzivë:

- Sistemin e patentuar të 4 filtrave të diellit, të cilët ofrojnë mbrojte të gjerë, të qëndrueshme dhe efektive ndaj UVA-UVB. Shumë e tolerueshme nga lëkura.
- Përbërje unke antioksidantësh (Pre-tokoferil + Pro-taurine), për mbrojtje totale të qelizave ndaj stresit oksidues.
- Ujë i freskët termal Avene, i njohur për efektet e tij qetësuese dhe zbutëse. 

Tekstura e butë e kremit i jep lëkurës pamje të unifikuar, plot jetë dhe shkëlqim.

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë, para se të dilni në diell.
Ri-aplikojeni vazhdimisht.

Shiko edhe