Avène Gelée Gommante Douceur 75 ML

Avène Gelée Gommante Douceur 75 ML

Lekë 2,550.00
Title:  
Pastrues për fytyrën i përshtatshëm për të gjitha lëkurat e ndjeshme.

75 ml

Avène The Essentials Gentle Exfoliation Gel është një eksfoliant i fytyrës dhe është i përshtatshëm për të gjitha lëkurat e ndjeshme.

  • Ky xhel butësisht heq papastërtitë dhe eleminon qelizat e vdekura falë mikro-rruazave të saj të kombinuara me ujin termal qetësues dhe anti-irritues Avène për një strukturë të rafinuar të lëkurës dhe të shkëlqyeshme.
  • Pas eksfoljimit, lëkura është e pastër, e butë dhe e gatshme për të marrë kujdeset e pasardhëse.
  • Jo-komedogjene dhe e zhvilluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.


Të aplikohet një ose dy herë në javë, masazhoni me delikatesë në lëkurë të lagur ose të thatë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Shiko edhe