Avene Hydrance Aqua-Gel * 100 ML

Avene Hydrance Aqua-Gel * 100 ML

Lekë 4,400.00
Title:  
Xhel-krem hidratues për të gjitha lëkurat e dehidratuara.

100 ml

Avène Hydrance Aqua-Gel është një hidratues 3-në-1 për të gjitha lëkurat e dehidratuara, i cili përshtatet me të gjitha nevojat dhe stilet e jetesës.

  • Ky xhel-krem hidraton thellësisht, qetëson dhe detoksifikon lëkurën, duke qenë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  • Falë një kombinimi të përbërësve jashtëzakonisht hidratues dhe ujit të burimeve termal Avène, ky xhel aqua mund të përdoret në tre mënyra të ndryshme: si maskë, si hidratues i përditshëm ose si krem për sytë.


Të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje, në lëkurë të pastruar dhe të tonifikuar, si hapi i fundit i rutinës suaj të kujdesit të lëkurës. Për një trajtim intensiv, aplikoni një shtresë më të trashë para se të shkoni në shtrat. I përshtatshëm për t'u përdorur në konturin e syve.

Shiko edhe