Avene Hydrance Rich Hydrating Cream*40ML

Avene Hydrance Rich Hydrating Cream*40ML

Lekë 3,000.00
Title:  
Kremi hidratues i cili ushqen thellësisht lëkurat e thata.

40 ml

Kremi hidratues i përditshëm që optimizon nivelet e lagështisë së lëkurës, për hidratim optimal gjatë gjithë ditës.

  • E përshtatshme për llojet e lëkurës së thatë deri në shumë të thatë, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme, kjo formulë përmban vaj shafrani dhe ujë termal të burimit Avène, dy përbërës qetësues tërësisht natyralë që hidratojnë dhe mbrojnë lëkurën nga stresi oksidativ.
  • Lëkura rifreskohet dhe kthehet në shkëlqimin e saj natyror.


Të aplikohet në lëkurën të pastër dhe të thatë në fytyrë dhe qafë.

Shiko edhe