Bioderma Photoderm Apres Soleil

Bioderma Photoderm Apres Soleil

Lekë 1,500.00
Size:  
Qumësht hidratues për trupin pas ekspozimit në diell.

100 ml, 200 ml

Bioderma Photoderm Apres Soleil hidraton dhe qetëson lëkurën e dëmtuar nga dielli. 

Efektet e saj hidratuese dhe qetësuese ndihmojnë në riparimin e barrierës mbrojtëse të lëkurës. 

  • Vitamina E, një antioksidant i fuqishëm, mbron qelizat e lëkurës nga radikalet e lira të shkaktuara nga ekspozimi i zgjatur në diell. 

Tekstura e lehtë siguron një ndjesi të menjëhershme freskie dhe komforti.

Aplikojeni kremin në fytyrë dhe trup pas ekspozimit në diell.

Nuk përmban faktorë mbrojtës UVA/UVB.


Shiko edhe