Bioderma sebium h20 solution micellaire fl*100ml

Bioderma Sebium H20 Solution Micellaire * 100 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Solucion micelar pastrues makeup-i për fytyra të yndyrshme dhe mikse.

100 ML

Solucion i butë pastrues që heq makjazhin dhe pastron lëkurën. Perfekt për lëkurë mikse ose të yndyrshme.
Pastron lëkurën pa e tharë atë.
Sébium H2O është i pasur me ingredient aktivë purifikues, të cilët pastrojnë epidermën në thëllësi dhe rregullojnë prodhimin e sebumit.
  • Përbërja e Fluidactiv® rregullon cilësinë e sebumit.
  • Shumë i tolerueshem në lëkurë dhe në zonën e syve.
  • Nuk bllokon poret e lëkurës.
Mëngjes dhe/ose në darkë - 7 ditë në javë.                                                 
- Lagni një pambuk me Sensibio H2O.
- Pastroni butësisht dhe / ose hiqni make-upin nga fytyra dhe sytë tuaj.
- Pastroni përsëri fytyrën derisa pambuku të bëhet i pastër.
- Pastroni lehtë fytyrën me një peshqir të pastër pambuku.

Shiko edhe