Bioderma sebium h20 solution micellaire fl*500ml

Bioderma Sebium H20 Solution Micellaire * 500 ML

Lekë 3,250.00
Title:  
Solucion micelar pastrues make-upi për fytyra të yndyrshme dhe mikse.

500 ML

Solucion i butë pastrues që heq makjazhin dhe pastron lëkurën.
Perfekt për lëkurë mikse ose të yndyrshme.
Pastron lëkurën pa e tharë atë. Sébium H2O është i pasur me ingredient aktivë purifikues, të cilët pastrojnë epidermën në thëllësi dhe rregullojnë prodhimin e sebumit.
Përbërja e Fluidactiv® rregullon cilësinë e sebumit.
Shumë i tolerueshem në lëkurë dhe në zonën e syve.
Nuk bllokon poret e lëkurës.
Mëngjes dhe/ose në darkë - 7 ditë në javë.                                                 
- Lagni një pambuk me Sensibio H2O.
- Pastroni butësisht dhe / ose hiqni make-upin nga fytyra dhe sytë tuaj.
- Pastroni përsëri fytyrën derisa pambuku të bëhet i pastër.
- Pastroni lehtë fytyrën me një peshqir të pastër pambuku.