Bioderma Sebium Purifying Cleansing Foaming Gel * 200 ML

Bioderma Sebium Purifying Cleansing Foaming Gel * 200 ML

Lekë 2,000.00
Title:  
Larës për lëkurë të re, mikse, të yndyrshme dhe problematike.

200 ML

Xhel purifikues që pastron butësisht lëkurën dhe parandalon krijimin e akneve që prej fazës së pastrimit falë përbërjes the Fluidactiv® sebo-correcting, e cila rregullon cilësinë e sebumit në mënyrë biologjike.

Benefitet e BIODERMA Sébium Purifying Cleansing Foaming Gel:
- Purifikon dhe pastron butësisht.
- Ndalon bllokimin e poreve.
- Siguron një lëkurë të shëndetshme dhe është e tolerueshme në zonën e syve.
- Pa përmbajtje sapuni.
- Mund të përdoret si shkume ruajtje.

Formulë e aromatizuar. Anti-alergjike. Nuk bllokon poret. Nuk than lëkurën. Pa sapun. Pa ngjyrues.

Aplikojeni mbi lëkurë të lagur, masazhojeni dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.
Thajeni lëkurën butësisht.
Përdoreni në mëngjes dhe darkë.