BIODERMA SENSIBIO GEL MOUSSANT * 100 ML

BIODERMA SENSIBIO GEL MOUSSANT * 100 ML

Lekë 1,700.00
Title:  
Shkumë larëse për lëkurë të ndjeshme.

100 ML

Bioderma Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel është një larës i butë për fytyrën i cili heq makjazhin dhe e pastron thellësisht lëkurën, si dhe  e qetëson nga irritimet dhe i ofron komfort.
Krijuar posaçërisht për lëkura të ndjeshme.
Rindërton shtresën mbrojtëse të lëkurës, rigjeneron lipidet dhe ofron hidratim të thellë.

Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Shkumëzojeni me lëvizje rrethore.
Shpelajeni me ujë të bollshëm dhe thajeni butësisht.
Përdoreni në mëngjes dhe/ose në darkë.