Bionike Defence Color Hydra Moisturising Fondation 103 *30 ML

Bionike Defence Color Hydra Moisturising Fondation 103 *30 ML

Lekë 2,320.00
Title:  
Fondatinë hidratuese, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.

30 ml

Bionike Defence Color Hydra Moisturising Fondation, fondatinë hidratuese, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.
  • Ka teksturë të lehtë dhe përhapet lehtësisht në lëkurë duke e lënë atë të butë dhe duke lejuar një mbulim sipas nevojës.
  • E pasur me "Glow Factor", i cili i jep shkelqim lekures.
  • Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe ofron hidratim deri ne 8 ore.

Përmban:

  • Faktore “GLOW” - Kombinim i vecantë i përbërësve aktiv antioksidues të cilët mbrojnë kundër stresit oksidativ.
  • Ekstrakt i kakaos: Përmban biolipide që zbusin sipërfaqen e lëkurës.
  • Vaj Moringa Oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lëkurën nga agjentet e jashtëm atmosferike.
  • Vitamina E: Mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

Të aplikohet në lëkurë me ndihmën e furcës specifike .

Shiko edhe