Caudalie Beauty Elixir Limited Edition * 30ML

Caudalie Beauty Elixir Limited Edition * 30ML

Lekë 2,040.00
Title:  
Mist shumë funksional që zbut linjat, ngushton poret dhe sjell një shkëlqim të vërtetë në lëkurë.

30 ml

Caudalie Beauty Elixir Limited Edition është një mist shumë funksional që zbut linjat, ngushton poret dhe sjell një shkëlqim të vërtetë në fytyrë.

  • 0% paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale, sulfate.
  • Aromë 100% natyrale.


Tundeni para përdorimit,shmangni sytë, spërkateni në fytyrë para kremit dhe në çdo kohë të ditës për të rifreskuar make up-in.

Shiko edhe