Caudalie Foot Beauty Cream * 75 ML

Caudalie Foot Beauty Cream * 75 ML

Lekë 2,250.00
Title:  
Krem hidratues për këmbët.

75 ml

Caudalie Foot Beauty Cream i pasur me Vinolevure, Vaj nga Farat e Rrushit dhe Gjalp Shea Organik, ky balsam kremoz ushqen dhe riparon intensivisht këmbët pa lënë një ndjesi të yndyrshme.

Me aromë delikate me nota të agrumeve dhe nenexhikut të freskët.

Përfitimet:

  • Ushqen dhe riparon.
  • E parfumuar me delikatesë.
  • Nuk lë shtresë të yndyrshme.


  • Të aplikohet në këmbë disa here në ditë.

Shiko edhe