Caudalie Instant Foaming Cleanser*150 ML

Caudalie Instant Foaming Cleanser*150 ML

Lekë 2,630.00
Title:  
Shkumë pastruese për të gjitha lëkurat.

150 ml

Vinoclean shkumë pastruese me formula vegane dhe shumë natyrale.

  • I përbërë me përbërës me origjinë natyrale 97%, ky locion pastrues shndërrohet në një shkumë për pastruar lëkurën me butësi.
  • Sjell shkëlqim dhe komoditet dhe lë lëkurën të butë dhe të freskët.


Të aplikohet në pëllëmbën e dorës. Vendoseni në lëkurë të lagur dhe masazhoni me lëvizje rrethore në gjithë fytyrën pa harruar qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe