Caudalie Lip Conditioner Nourishes *4.5 GR

Caudalie Lip Conditioner Nourishes *4.5 GR

Lekë 770.00
Title:  
Zbutësi i buzëve është i pasuruar me vaj ushqyes të farave të rrushit.

4.5 gr

Zbutësi i buzëve është i pasuruar me vajin ushqyes të farave të rrushit dhe polifenole antioksiduese të rrushit, mbron dhe qetëson buzët e thata.

Tekstura e tij shkrihet menjëherë pa një efekt yndyrore dhe i lë buzët tuaja të hidratuara.

Aroma e tij e ëmbël me bazë portokalli me një nuancë vaniljeje.
Përfitimet:

  • Hidraton dhe riparon.
  • Mbron dhe ka veti antioksiduse.
  • I lë buzët të lëmuara dhe te hidratuara.


Të aplikohet në buzë disa herë gjatë ditës.

Shiko edhe