Caudalie Milky Sun Spray SPF 30 * 150 ML

Caudalie Milky Sun Spray SPF 30 * 150 ML

Lekë 3,280.00
Title:  
Spraj me faktor mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin.

150 ml

Caudalie Milky Sun Spray SPF 30 është një spray për fytyrën dhe trupin me disa fuksione:

  • Hidraton shumë mirë lëkurën.
  • E mbron lëkurën nga radikalet e lira, në sajë të veprimit antioksidant të Polifenoleve të Rrushit.
  • Sistemi inovativ i filtrave mborjnë lëkurën nga rrezatimet UVA/UVB duke parandaluar dhe fotoplakjen.
  • Me një aromë të bimës Frangipani, lë një ndjesi freskie.

Forcon ngjyrën e bronztë të fituar.

Jo komedogjenik dhe rezistent ndaj ujit.

Pa alkool, pa ftalate, pa parabene.

I përshtatshëm për lëkurë sensitive.

Këshillohet përdorimi në fytyrë dhe trup para ekspozimit në diell.

Rekomandohet përsëritja e aplikimit disa herë gjatë ditës.

Shiko edhe