Caudalie Moisturizing Toning Lotion

Lekë 2,630.00
Size:  
Tonik i butë me bazë vinolevure që ushqyen dhe balancon ph e lëkurës tuaj.

100 ml, 200 ml, 400 ml

Përfundoni rutinën tuaj të përditshme të pastrimit me këtë toner të butë, të pasuruar me Vinolevure qetësues për ushqyer më tepër lëkurën tuaj.

 Formula pa alkool respekton ekuilibrin natyror të PH të lëkurës,freskon dhe tonifikon atë ndërkohë që heq make up-in dhe papastërtitë e mbetura.

 Lëkura ndihet e freskët, e pastër dhe e qetësuar, e gatshme të përthithë përfitimet produkteve të rradhës të rutinës suaj.

  • Formula pa alkool siguron 0 acarim.
  • Aroma e lehtë kombinon notat e pemës së mandarinës, gjethet e limonit dhe xhinxherit të freskët.

Pasi të hiqni make up-in, vendosni tre pompa toniku në një tampon pambuku dhe fshijeni fytyrën dhe qafën. Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Shiko edhe