Caudalie Premier Cru Rich Cream * 50 ML

Caudalie Premier Cru Rich Cream * 50 ML

Lekë 13,540.00
Title:  
Krem hidratues me veprim kundër plakjes, për një lëkurë më rinore, ushqen intensivisht dhe qetëson lëkurën e thatë.

50 ml

Premier Cru Rich Cream ka veprim kundër plakjes, për një lëkurë më rinore, ushqen intensivisht dhe qetëson lëkurën e thatë jokomode.

Formula e fuqishme rigjeneron lëkurën, rikthen dendësinë dhe zbut rrudhat për lëkurë më rrezatuese dhe më të rafinuar.
Aroma kombinon nota delikate të petaleve të trëndafilit.

  • Lëmon rrudhat
  • Rafinon lëkurën
  • Konturet e fytyrës janë më të theksuara
  • Ndriçon dhe unifikon fytyrën
  • Intensivisht ushqen lëkurën e thatë

Të aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Shiko edhe