Caudalie Premier Cru The Serum * 30ML

Caudalie Premier Cru The Serum * 30ML

Lekë 13,540.00
Title:  
Serumi rigjeneron intensivisht lëkurën dhe vepron mbi shenjat e plakjes. 

30 ml

Formuluar me kompleksin e patentuar Vinergy, ky serum-xhel luksoz, ringjall intensivisht lëkurën dhe vepron mbi shenjat e plakjes.

  • Formula shumë e përqëndruar rrit efikasitetin e kremit anti-plakje për të nxjerë në pah lëkurën që duket më e re, më e shndritshme dhe e rigjallëruar.
  • Ideal edhe për lëkurën më të ndjeshme, ky serum i lehtë është frymëzuar nga udhëtimet e Mathilde Thomas në Korenë e Jugut.
  • Formuluar me përbërës 95% me origjinë natyrale dhe me aromë delikate me shënime të petaleve të trëndafilit,ky serum i fuqishëm nuk është vetëm një kënaqësi për lëkurën tuaj, por edhe për shqisat tuaja.Vendosni disa pika serum në majë të gishtave dhe aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara kremit tuaj hidratues.

Shiko edhe