Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream * 15 ML

Caudalie Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream * 15 ML

Lekë 5,520.00
Title:  
Krem ​për zonën e syve me efekte anti-rrudhë.

15 ml

Kremi i syve përmban acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit.

E pasuruar me ekstrakt quinoa, formula e saj ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët.

  • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
  • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
  • Pa paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale, PEG, silikone, sulfat natriumi laureth.
  • Pa aromë.

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në konturin e syve.

Shiko edhe