Caudalie Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream *50ML

Lekë 6,250.00
Title:  
Krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat, dhe vijat e holla.

50 ml

Caudalie Resveratrol Lift Redensifying Cashmere Cream është një krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat, dhe vijat e holla.

Ai gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

Kompleksi i saj fito-aromatik lë lëkurën me aromë delikate të borziloku,lemongrass, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

Ky krem ​​është i përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Jo-komedogjene.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Të aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

Shiko edhe