Caudalie Teint Divin Mineral Bronzing Powder *10 GR

Lekë 3,110.00
Title:  
Ky bronzer kompakt i siguron lëkurës një shkëlqim natyral të shëndetshëm.

10 gr

Ky bronzer kompakt i siguron lëkurës një shkëlqim natyral të shëndetshëm dhe një përfundim mat. I përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës.

  • Hidraton lëkurën.
  • Ngjyrosë dhe ndriçon fytyrën.
  • Jo-komedogjene. Pa paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale ose përbërës me origjinë shtazore.

Vendoseni me një furçë në fytyrë, qafë dhe dekolte pas kremit tuaj me ngjyrë.

Shiko edhe