Caudalie Vinergetic C+ * 30 ML

Lekë 5,760.00
Title:  
Serumi i koncentruar me veti të theksuara anti-rrudhë.

30 ml

Serumi i koncentruar Vine Activ i mbushur me polifenole anti-oksiduese ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët agresivë (ndotja, stresi, etj.)

  •  Në baza ditore, zbut dukshëm rrudhat dhe rikthen një shkëlqim të ri të shëndetshëm në lëkurë.
  • Tekstura e lehtë dhe e holluar me ujë shkrihet në lëkurë, duke mos lënë mbetje vajore.
  • Aroma e tij freskuese kombinon notat e Gjetheve të Pemës së Mandarinës, Ujit të Kastravecit dhe Ekstraktit të Mentes së freskët.


Të aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte, përpara kremit tuaj hidratues.

Shiko edhe