Caudalie Vineactiv Energizing And Smoothing Eye Cream * 15ML

Lekë 4,200.00
Title:  
Krem hidratues dhe ushqyes për zonën e syve.

15 ml

Ky krem ​​i butë, qetësues lehtëson dukshëm rrathët e errët dhe zbut konturin e syve dhe buzëve, për një pamje të freskët dhe të energjizuar.

Tekstura e saj depërton lehtë për të zgjuar pamjen dhe konturin e lëmuar të buzëve.

  • Lëmon rrudhat rreth konturit të syve dhe buzëve.
  • Lehtëson rrathët e errët.
  • Një koktej energjik për sytë.
  • Rizgjon konturin e syve.

Të aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në konturin e syve dhe buzëve.

Shiko edhe