Caudalie Vinergetic C Instant Detox Mask * 75 ML

Lekë 3,540.00
Title:  
Vingergetic C+ Instant Detox Mask pastron lëkurën nga papastërtitë, eleminon sebumin e tepërt dhe ngushton poret.

75 ml

Vingergetic C+ Instant Detox Mask pastron lëkurën nga papastërtitë, eleminon sebumin e tepërt dhe ngushton poret. Lëkura duket më e freskët, më e pastër dhe ka një shkëlqim natyral.

Formula xhel-krem e përbërë nga ingredientë me origjinë natyrale kombinojnë argjilën rozë me efekt pastrues me enzimat e papajës që i japin lëkurës shkëlqim dhe reduktojnë poret. Eleminon toksinat dhe papastërtitë e akumuluara.

  • Tekstura kremoze rozë transformohet brenda disa minutave teksa thahet.
  • Tekstura e lëkurës njëtrajtësohet, poret tkurren dhe lëkura duket më e qetë.
  • Testuar në kontroll dermatologjik. 
  • Nuk përmban parabene, fenoksietanol apo ftalate. 
  • Nuk përmban vajra minerale apo përbërës me bazë shtazore.
  • E përshtatshme për veganë.


Vendoseni maskën 2 herë në javë në shtresë të lehtë, lëreni gjatë 5 ose 10 minutave dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Shiko edhe