Caudalie Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil * 150ML

Caudalie Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil * 150ML

Lekë 2,730.00
Title:  
Vaj pastrues,me përzierje vajrash bimorë ushqyes 100% me origjinë natyrore.

150 ml

Caudalie Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil është një vaj pastrues, përzierje vajrash bimorë ushqyes 100% me origjinë natyrore.

  • I përshtatshëm për fytyrën dhe sytë ky vaj heq të gjitha llojet e make-upit, përfshirë edhe atë rezistent nga uji. Pastron dhe eleminon papastërtitë pa lënë film vajor.
  • I përkryer për ata që duan një pastrim shumë efektiv, të shpejtë dhe pa tampon pambuku.
  • Tekstura e vajit jo e yndyrshme bëhet qumësht në kontakt me ujin. Aroma natyrale e bajames së ëmbël transformon heqjen e make-up-it një moment kënaqësie dhe mirëqenieje.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik. Jo komedogjen.
  • Pa paraben, pa fenoksi-etanol, pa ftalate, pa vajra minerale, përbërës pa origjinë shtazore.


Hidhni 3 pompa në pëllëmbën e duarve dhe masazhojeni në lëkurë të thatë, me sy të mbyllur. Emulsifikojeni me pak ujë më pas shpëlajeni tërësisht dhe thani lëkurën.

Shiko edhe