Caudalie Micellar Cleansing Water

Lekë 2,620.00
Size:  
Ujë micelar me Rrush organik dhe Kamomil, i cili heq make up-in në fytyrë dhe sy.

100 ml 200 ml 400 ml

Caudalie Micellar Cleansing Water, ujë micelar me rrush organik dhe kamomil i cili heq make up-in në fytyrë dhe sy.

  • Ky ujë micelar është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  • Vetëm me një lëvizje, dhe falë agjentëve të tij hidratues dhe qetësues, ky ujë micelar heq mjaft lehtë make up-in, madje edhe në lëkurën më të ndjeshme.
  • Lëkura është e qetësuar,e pastër, e butë dhe me një ndjesi komforti.
  • Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmik, formula e tij ka një tolerancë të lartë.


Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmjen në fytyrë dhe qafë me një tampon pambuku të lagur. Pa shpëlarje.

Shiko edhe