Caudalie Vinosource-Hydra Moisturizing Mask * 75 ML

Caudalie Vinosource-Hydra Moisturizing Mask * 75 ML

Lekë 3,540.00
Title:  
Mask e pasuruar me ujë të ekstraktuar nga rrushi për një hidratim dhe qetësim intensiv të lëkurës.

75 ml

Vinosource Hydra Moisturizing Mask është e pasuruar me ujë të ekstraktuar nga rrushi, centella asiatica organike zbutëse dhe polifenole të rrushit  me efekt antioksidues për një hidratim dhe qetësim intensiv të lëkurës (dhe për ato më të thatat dhe të ndjeshmet).

Pas aplikimit lëkura ndjehet e transformuar. Lëkura ndihet më e butë, më e plotë dhe e mbrojtur në vazhdimësi nga dehidratimi.

Përfitimet:

  • Ushqyerje intensive.
  • Qetëson lëkurat e thata ose të dehidratuara.

Formula

  • 98% përbërës me origjinë natyrale.
  • E testuar në kontroll oftalmologjik dhe dermatologjik.
  • E përshtatshme për përdoruesit e lenteve.
  • Si të gjithë produktet e Caudalie: nuk përmban parabene, fenoxietanol, ftalate, vajra mineral, PEG, silikone apo derivate me origjinë shtazore.

Vendoseni 2 herë në javë në zonën e konturit të fytyrës dhe syve. Hiqni maskën e tepërt pas 15 minutash, ose lëreni gjithë natën si një maskë gjumi.

Shiko edhe