Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Dream* 50 ML

Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Dream* 50 ML

Lekë 4,990.00
Title:  
Krem ​​nate që vepron si një eksfoliant gjatë natës për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.

50 ml

Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correctioning Glycolic Night Dream është një krem ​​nate që vepron si një eksfoliant gjatë natës për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.

  • Formuluar me Acid Glikolik, Enzimat Papaja dhe Viniferin 500, kombinimi i të cilave favorizon shkëlqimin e fytyrës.
  • Aroma e saj fito-aromatike, e freskët dhe delikate, shoqëron notat të bergamot, portokallit të ëmbël, mandarinës dhe druri të limonit.
  • Korrigjon njollat ​​e errëta, i jep shkëlqim lëkurës tuaj ndërsa njëtrajtëson fytyrën.
  • Tekstura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar dhe e hidratuar intensivisht.
  • Rezultate të dukshme nga nata e parë.


Të aplikohet në darkë pas larjes së fytyrës.

Shiko edhe