Caudalie Vinoperfect Dark-Spot Correcting Moisturizer* 50 ML

Lekë 4,800.00
Title:  
Krem ​​dite i pasuruar me lëng rrushi Viniferine dhe Niacinamide korrigjon dhe parandalon të gjitha llojet e njollave të errëta.

50 ml

Caudalie Vinoperfect Moisturizer Dark-Spot Correctioning Moisturizer është një trajtim i frymëzuar nga serumi ikonik i firmës.

  • Ky krem ​​dite i pasuruar me lëng rrushi Viniferine dhe Niacinamide korrigjon dhe parandalon të gjitha llojet e njollave të errëta (dielli, plakja, shenjat e akneve, shenjat e pigmentimit, e shtatzënisë) dhe unfikon tonin e lëkurës.
  • Perlat e saj me origjinë natyrore i ofrojnë lëkurës shkëlqim të menjëhershëm.
  • Tekstura e butë në formë xheli shkrihet në lëkurë duke ofruar hidratim të menjëhershëm dhe një shkëlqim rrezatues, pa asnjë efekt të yndyrshëm.
  • Aroma fito-aromatike është e freskët dhe delikate dhe ndërthur shënime të bergamotit, mandarinës, gjetheve të limonit, kastravecit dhe mentes së freskët.
  • 97% përbërës me origjinë natyrale.
  • Jo-komedogjene. Testuar nën kontrollin dermatologjik

Të aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe qafë, ose vetë ose pas serumit.

Shiko edhe