Caudalie Vinopure Mattifying Fluid *40 ML

Lekë 3,940.00
Title:  
Fluid hidratues me hidrolate organike trëndafili, polifenole të farave të rrushit dhe vajra esencial organik.

40 ml

Pasuruar me hidrolate organike trëndafili, polifenole të farave të rrushit dhe vajra esencial organik, ky fluid hidratues dhe matifikues thith sebumin e tepërt, ndihmon në zvogëlimin e papërsosmërive dhe rafinon strukturën e lëkurës.

  • Lëkura rikthen menjëherë shkëlqimin dhe freskinë.
  • Tekstura e lehtë dhe freskuese i jep rehati të menjëhershme lëkurës si dhe një efekt mat.
  • Aromë e lehtë, 100% natyrale, falë vajrave esencial që i jep një frymë freskie çdo aplikimi.Të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, vetëm ose pas serumit. Shmangni zonën e syve.

Shiko edhe