Caudalie Vinosource Moisture Recovery Cream* 40 ML

Lekë 3,670.00
Title:  
Krem hidratues dhe riparues për lëkurat e thatë.

40 ml

Kremi hidratues dhe riparues zbut, ushqen dhe riparon lëkurën e thatë për ta lënë atë të butë dhe të hidratuar. 

Shtresa hidrolipidike është e mbrojtur dhe bariera e lëkurës forcohet, duke rivendosur rehati në lëkurë. Menjëherë lehtëson ndjenjat e shqetësimit.

Tekstura e pasur dhe e butë por jo vajore e lë lëkurën komode, me një ndjesi mat dhe jo të yndyrshëm. Aroma është e mbushur me nota të portokallit të ëmbël, lavandër, dhe sandalwood.

  • Intensivisht ushqen lëkurën dhe i kthen komoditetin.
  • Butësi afatgjatë dhe fleksibilitet.

Të aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje në një lëkurë të pastruar dhe të tharë, në fytyrë dhe qafë.

Shiko edhe