Chicco crema solare spf50 fl*75ml

Chicco Crema Solare SPF 50 * 75 ML

Lekë 1,690.00
Title:  
Krem dielli me SPF 50+ për fëmijë.

75 ML

Kremi kundër diellit 50+ Chicco, me mbrojtje shumë të lartë, është krijuar posaçërisht për të mbrojtur lëkurën delikate të fëmijëve, duke e ushqyer atë dhe duke e mbrojtur atë nga rrezet e diellit UVA, UVB dhe efektet e rrezeve IR falë kompleksit të përparuar fotoprotektiv 3P.
Formula e tij nuk përmban parabene, fenoksietanol, PEG dhe aromë.
Pasuruar me përbërës aktivë si vitamina E dhe ekstrakti Physalis me veprim antioksidues.
Cilësia e lehtë e bën atë praktike dhe të përshtatshme për çdo rast.

Shiko edhe