Curaprox Be You Candy Lover Toothpaste* 60 ML

Curaprox Be You Candy Lover Toothpaste* 60 ML

Lekë 1,400.00
Title:  
Pastë dhëmbësh me shije shalqiri me mentol.

60 ml

Shalqi i ëmbël i kombinuar me mentol freskues për një aromë fantastike të gojës suaj.

Curaprox Be You ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja.

Të gjitha këto falë Enzimave,Hydroxyapatite dhe Bimëve.

  • Efekt zbardhues me glukozë oksidazë
  • Mbrojtje nga kariesi me  fluor dhe xylitol
  • Rimineralizon dhe forcon me  hydroxylapatite  
  • Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.
  • Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.
  • Kompleks  bioflavonoid qitro
  • Provitamin B5  (panthenol)
  • Pa SLS
Larje të dhëmbëve 2 herë në ditë.